بنام خدای بزرگ

......مدتی است که با دیگر دوستان تصمیم به ایجاد ارتباط با همنوردان دیگر و کسب تجربه از دوستانمان

گرفته و این وبلاگ را ایجاد نموده ایم.ولی بدلیل مشغله های فراوان فرصتی برای تهیه مطالب نداشتیم .با

عرض پوزش بابت این مطلب در اولین گام اقدام به معرفی خود می نماییم.امید است بتوانیم در روزهای

اتی از این فضای مجازی استفاده مطلوب نموده و به یاری خدا و لطف شما دوست همنورد مفید باشیم!

گروه کوهنوردی کارون گروهی مستقل و ازاد است که از اوایل زمستان سال 82در شهرستان اهوازبطور غیررسمی تشکیل و شروع به فعالیت نموده است.اعضای گروه در حال حاضر 8 نفرمی باشند که متاسفانه بدلیل مشغله های اعضا ی گروه تا به حال پیشرفت چشمگیری در کار نداشته ایم . با همفکری دوستان بر ان شدیم که با مشکلات بیش از پیش دست و پنجه نرم کرده و گامهای اساسی در این زمینه برداریم.هدف گروه ایجاد یک بستر خوب و جذاب برای رشد و توسعه فنی و فرهنگ کوهنوردی  و پیشرفت و افزایش تعداد اعضای گروه و دستیابی اعضا به فنون نوین کوهنوردی می باشد.امیدواریم بتوانیم حضورمفیدی در جامعه کوهنوردی ایران داشته  باشیم.

.......اکنون اعضای گروه در حال اماده شدن برای صعود به ارتفاعات دنادر شهرستان سی سخت به تاریخ سه شنبه هفدهم مردادماه می باشند که مشروح گزارش صعود را پس از بازگشت تقدیم خواهیم کرد.

 

 

 

 

 

 

/ 3 نظر / 23 بازدید

دوستان عزيزم سلام همت بزرگ شمارامي ستايم اين گروه هااگربسته بمانندازبين ميروندنگوييدبعدازصعودبرايتان مي نويسيم كه چگونه صعودكرديم .دعوت به صعودكردن بكنيدتااين اراده هارشدكند موفق باشيد

رضا

دوست عزيز سلام!!!!از راهنمايی واقع بينانه شما سپاسگزارم.........ای کاش نام يا ايميل شما را ميدانستم.ارتباطات دوطرفه کارآترند!

سیروس(تاریانا)

صعود مشترک با گروه تاریانا داشته باشید،سرافراز باشید.